top of page

Tip na krátký výlet I. : Vlčí jámy

Aktualizováno: 19. 11. 2018

Jedná se o lehkou pěší procházku, na kterou se můžete vydat s dětmi, babičkou a ten kdo má velká kola na kočárku tak i s kočárkem. Zvládne jí opravdu každý. (3,5 km 90 min)


Nejsnadnější cesta je okolo kapličky, přes potok a rovnou k lesu. Pokud byste nechtěli ztrácet výšku a následně stoupat, tak lze jít na okolo po asfaltové cestě kde míjíte Husovu boudu.Po překročení sjezdovky Zahrádky vstoupíte do lesa a po značené stezce nemůžete zabloudit. V podstatě se nejedná jen o Vlčí jámy, ale také jsou zde další dvě tajemná místa jako je Tajemná bystřina a Čertův mlýn.
Na procházce uvidíte krásné potůčky, kamenné zídky, upravené cestičky a po opuštění lesa i obrácený pohled na naší stráň. Když dojdete na konec lesa, tak jste pod lanovkou na Hnědý vrch.Tady narazíte na rozhodnutí, zda li se vrátit tou samou cestou zpět, nebo jestli seběhnout po sjezdovce k dolní stanici, kde se sbíhají sjezdovky Hnědý vrch, Zahrádky a Smrk. Pak už jen stačí vyjít sjezdovku a jste zpět na chatě. Napište nám jakou cestu jste zvolili!

178 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page