top of page

Konopindova chata se nachází v klidné části Pece pod Sněžkou v lokalitě Vysoký svah. Jedná se o malebné místo, kde můžete strávit nikým nerušenou dovolenou v úplném soukromí. Vhodné pro rodiny s dětmi.

Chata byla postavena v roce 1927. V roce 2017 prošla kompletní rekonstrukcí splňující nejvyšší nároky na komfortní ubytování. Chata se pronajímá jako celý objekt a majitel není po dobu pobytu přítomen.

Pro vaše ubytování jsou připravené tři prostorné, stylově zařízené pokoje po čtyřech lůžkách. Jedna místnost se nachází v přízemí s kulečníkem a další dvě v prvním patře. Kapacita chalupy je celkem  12 lůžek.

Obývací pokoj je propojen s kuchyní barovým pultem. Nachází se zde smart TV, pohodlný gauč a velký stůl pro 12 osob. V celém objektu je možnost Wifi připojení.

 

Kuchyně má vše co je v moderní kuchyni k vaření třeba. Vaří se na plynovém sporáku s elektrickou troubou a k dispozici je lednice, mikrovlnná trouba s grilem, myčka nádobí, rychlovarná konvice, presovač na kávu, topinkovač a mnoho dalšího vybavení včetně hrnců, pánví, talířů, příborů, sklenic, hrnků, atd...

V přízemí se dále nachází koupelna s vyhřívanou podlahou se sprchovým koutem a dvě samostatná WC. V patře je k dispozici mycí kout.

O dostatek teplé vody a tepla se postará moderní plynový kotel. Pro zimní období je připraven velký sušák bot. Pro ubytované je k dispozici prostorná lyžárna, která v letním období slouží jako úschovna kol.

V letních měsících je možnost parkování u objektu po zakoupení jednorázového povolení k vjezdu. V zimním období je možné zaparkovat v centru na hlídaném parkovišti a využít skůtr TAXI.

V případě dotazů nebo individuálního požadavku nás neváhejte kontaktovat pomocí kontaktního formuláře.

bottom of page